Bromelain Kullananlar Kadınlar Kulübü Yorumları! 2022

Bromelain Kullananlar Kadınlar Kulübü Yorumları Listesi

Bromelain Kullananlar Kadınlar Kulübü Yorumlar
 bölümünü ayrıntılı bir vaziyette göreceğimiz bu makalede, Bromelain Nedir, Ne İşe Yarar, Faydaları, Zararları ve daha birçok sorunun cevabını görmeye dilerseniz hep birlikte başlayalım;

Bromelain Kullananlar, Kadınlar Kulübü

Bromelain Kullananlar Kadınlar Kulübü Yorumları aşağıda sıralanmıştır;
 • Bromelain' in sağlığa yararları bir hayli çoktur, oldukça önemli bir enzim olmasına rağmen bu enzimi bile alkolle alakalı bir durumdan dolayı öğrendim. Yaralar, yanık iyileştirme, ödem oluşumunu engellemesi ve kırışıklık önlemede kullanılan bu enzim bira üretiminde de kullanılmaktaymış meğerse. İşte bu bromelain de bu bulanıklığı önlemek amacıyla kullanılıyormuş. böyle gereksiz bir bilgiyi niye yazdın derseniz ben de bilmiyorum. Alkol caiz değildir bu arafa! /Bromelain Kullananlar, Kadınlar Kulübü,Yorumları
 • Naturallife Bromelaini bir eczaneden alıp kullanmaya başladım, 2 hafta oldu alalı. Fakat mükemmel diyebileceğim sonuçlar elde etmeye başladım. Üzerine eczacı aynı firmanın akgünlük ağacı yanı Boswellia serrata ürününü aldım ve kombine olarak kullanıyorum. Cildim çok gerildi ve acayip garip bir parlaklığa kavuştu. Hepinize tavsiye ederim.
 • Bromelain, oldukça güzel etkiler gösterdiği söylenen bir enzimdir. Solgar’ın böyle bir ürünü bile var hatta.
 • Bromelain'in, derideki kırışıklıklara sebep olan albümin birikintilerini çözdüğü ve günde en az bir bardak taze ananas suyu içilirse, ki içinde bolca bromelain varmış, kırışıklıklara iyi geleceği rivayet edilen enzim çeşididir.
 • Kalp ve damar hastalıkları, solunum yolları enfeksiyonları yanık ve çeşitli yara tedavilerinde oldukça önemli bir rol oynayan olağanüstü enzimdir. Ananas ve ananas bitkisinin liflerinden elde edilmektedir. / Bromelain Kullananlar, Kadınlar Kulübü, Yorumlar

Bromelain Nedir?

Bromelain, ananas meyvesinde yer alan gıdaların sindirim anında parçalanmasında etkili sülfhidril proteolitik bir enzimin adıdır. Ananas, zengin besinsel değeri, yararları ve olağanüstü lezzetiyle günlük diyetlerimizi süsleyen tropik bir meyvedir.

Bromelain Forte

Bromelain Forte, alışveriş sitelerinden kolaylıkla alınabilecek başka bir çeşittir.

Solgar Bromelain

Solgar Bromelain çeşitlerinin insan sağlığı üzerinde oldukça büyük faydaları bulunmakta. Taze ananasların sap kısmında yer alan protein enzimlerinden elde edilen bromelain, en çokta sindirim için büyük bir değere sahiptir. Solgar bromelain bitkisel kapsül, tamamen doğal bitkilerden elde edilmektedir. Bu nedenle insanların daha çok yararlanması hedeflenmektedir.

Solgar Bromelain, insan vücudunda sindirimi oldukça rahat ve kolay bir vaziyete getirir. Mide ağrısı, mide ekşimesi, yanması gibi bir sürü mide sorunları için oldukça etkili sonuçlar elde eder. Enfeksiyon, yaralanma, fiziksel zedelenme durumları gibi heller sonucunda oluşan iltihapların tedavisi içinde kullanımı yaygındır. Vücutta devamlı olarak bulunan ve daha sonradan vücuda giren mikrop ve virüsler ile mücadele etmeye destek olmaktadır. Kan pıhtılaşmasınında önüne geçer. Bronşit, astım ve akciğer gibi nefes sorunlarının etkisini azaltmada da destek olur. / Bromelain Kullananlar, Kadınlar Kulübü Yorumları

Bromelain Ne İşe Yarar?

Bromelain, proteinlerin sindirimi için fazlasıyla etkili bir enzim çeşididir. Besinlerin daha kolay sindirilmesini ve ödem atıcı gücü ile vücuttaki ödemleri rahatlıkla uzaklaştırmaya yarar.

Solgar Bromelain Zayıflatır Mı?

Solgar Bromelain, anti-inflamatuar ve ağrı azaltıcı (analjezik) özelliklere sahiptir. Osteoartrit yani kireçlenmeye bağlı ilişkili ağrı, doku şişmesi, eklem şişmesi ve eklem sertliğini azaltmaya yardımcı olabilir. Bromelaindeki enzimler vücudun yağları sindirme hızını artırıp kilo vermeyi destekler.

Nutraxin Bromelain

Nutraxin Bromelain; ananastan elde edilen ve proteinleri sindiren enzim olan bromelain içerir.

 • Her Tablette
 • Bromelain 500 mg

Mikrokristalin Selüloz, Polivinilpirolidon-Vinil Asetat Kopolimeri, Kroskarmelloz Sodyum, Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Silikon Dioksit

Bilgi: Şeker, nişasta, tuz, maya, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamaktadır.

Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, günde 2 tablet bol su ile kullanılması önerilir. / Bromelain Kullananlar, Kadınlar Kulübü, Yorumlar

Bromelain Faydaları

Bromelain Faydaları: sindirime ve ödem atmaya yardımcıdır. Bromelain, proteinlerin sindirimi için oldukça etkili bir enzimdir. Besinlerin daha kolay sindirilmesini ve ödem atıcı etkisi ile vücuttaki ödemi rahatlıkla uzaklaştırmayı sağlar.

Venatura Bromelain

VeNatura Bromelain Ürün Bilgisi ve Fiyatı

İçindekiler: Bromelain, Kapsül kabuğu (Hidroksipropil metil selüloz)
Net Miktar: 60 kapsül
Menşe Ülke: Türkiye (Bromelain’in menşe ülkesi Hindistan’dır.)
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 010568-16.04.2021
Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu:
Günde 1 kapsül alınması önerilir.
Saklama Koşulları:
25°C’nin altında serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz.

Etken MaddeMiktar (1 kapsülde)
Bromelain (2400 GDU/g)500 mg
Venatura Bromelain

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı KDV dahil  77,50 ₺

Bromelain Forte Kullananlar

Bromelain Forte Kullananlar Yorumları aşağıda listelenmiştir;

 • Beyin ve kolon tümörlerinde kanser tedavisinde tamamlayıcı olarak kullanılması da önerilmektedir.
 • Akşam eşim hastalanınca yemek derdi vs derken içmeyi unuttum sabah içtim ama yine bir de doktora gidip eflor aldım ishal için, karnımı şişirdi çok kötü. Ama yarın ya da akşam işten dönünce tartılıcam çok heycanlıyım. Kaç kilo gitti acaba bir hafta doluyor bu gün.
 • Haftasonu bir süre ara verdim ama 6 günde 2 kilo vermiş oldum. Adetim yaklaştığı için yine çok şişkinim ama karnımı tok tutması bile yetiyor şu anda. Galiba o çok kilo verenler şeker hamurişi falan tüketmeyenler ben sadece abur cuburla besleniyorum.
 • Balgamı incelttiği yazar solgar kataloğunda, haliyle 500mg’lık tabletler halinde bulabileceğiniz bu ürün vücudunuzun proteini sindiremeyerek oluşturduğu geniz akıntısını azaltabilir/kesebilir. Bu da size kronik öksürüğünüzden kurtulmak fırsatı sağlar. Ananas yiyerek de benzer sonuçlar elde etmek olağandır. / Bromelain Kullananlar, Kadınlar Kulübü, YorumlarSolgar

Bromelain Tablet

Bromelain Tabletleri herhangi bir eczaneden alabilirsiniz. Bromelain, ananas bitkisinin gövdesinde, meyvesinde ve suyunda doğal olarak bulunan protein sindirici bir enzimdir. Bromelain birçok derde dermandır: Sinüzite iyi gelir, ağrı kesmede etkilidir, kanseri önler, kabızlığa iyi gelir ve kilo vermeye destek olur.

Bromelain Nasıl Kullanılır?

Bromelain Kullanım Şekli : Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, günde 1 tablet bolca su ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Bilgi: şeker, nişasta, tuz, maya, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.

Bromelain Kullananlar Kadınlar Kulübü Yorumları hakkında ki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında