Klomen Kullananlar, Klomen İle Hamile Kalanlar! 2022

Klomen Kullananlar, Klomen İle Hamile Kalanlar

Klomen Kullananlar Yorumlarını
okuyacağınız bu içerikte, Klomen İle Hamile Kalanlar konusunu da birlikte göreceğiz. Klomen ile ilgili tüm detaylar yazımızda.

Klomen Kullananlar

Klomen Kullananlar, Klomen İle Hamile Kalanlar Yorumları;
 • Selam ben geçen vay başladım klomen ve yumurta çatlatma ignesine gecen ay 4 yumurta oluştu ama malesef olmadı dr 2. aydan sonra ilaç etkisini daha iyi gösterir dedi bu ay 2 yumurta olmuş ben tabi hayal kırıklığına uğradım geçen aya göre neden daha az dedim yanlış düşünüyorsun dedi bizim icin kalitesi önemli dedi 26 da adet oluyorum bakalım beklemedeyim inş bu ay olur
 • Bende aranıza yenı katıldım arkadaslar ama bana doktor klomen sadece 3 ay uygulanabılır demıstı. sizin nasıl 11 ay kullandırttı.
 • Ben 4 kutu kullandım hiç bir zararını görmedim. Hormon ilacı olduğu için yediğine içtiğne dikkat etmelisin çok kilo aldırıyor.
 • Tedaviye 1 ay önce başladık klomen ilk ay başarısız yumurta gelişimi olmadı hüsran la sonuçlandı bu ay başladık tekrar ilaca sizce büyürmü bilğisi olan varsa söylermisiniz?
 • Arkadaşlar bizde 22 aydır uğraşıyoruz 1 kez kimyasal gebelik geçirdim şimdilerde de klomen + inofolic kullandım 4 yumurtam gelişti 3 ü çatladı bakalım hayırlısı şimdi adeti bekliyoruz ama o kadar kötü habere alışmışım ki hamile kalacağımı düşünmek bile hayal gibi geliyor
 • Klomenin ardından yumurtaların gerekli büyüklüğe ulaştı ise çatlatma iğnesi veriyor doktor. Sonra da birliktelik takvimi veriyor, Allah isteyen herkese bebiş versin hayırlısıyla. 
 • SLM ben yeni katıldım tedaviye 1 ay önce başladık klomen ilk ay başarısız yumurta gelişimi olmadı hüsran la sonuçlandı bu ay başladık tekrar ilaca sizce büyürmü bilğisi olan varsa söylermisiniz? Klomen Kullananlar, Klomen İle Hamile Kalanlar Yorumları bu kadardı.

Klomenle Hamile Kalanlar

Klomen Kullanıp Hamile Kalanlar yorumunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ben de klomenle hamile kaldım sebepsiz infertiliteydik zaten bir problemimiz yoktu, günde 2 tane içtim, pregnyli vurduğum gece ve sonraki gece ilişkiye girdik, oldu. Allah hepinize hayırlısı ile nasip etsin arkadaşlar, 7 hafta 1 günlüğüz şu an, kalp atışını da gördük.

Klomen Nedir?

Klomen, kadınlarda infertiliteyi tedavi etmek amacı ile kullanılan bir ilaçtır. 1960’larda potansiyel bir kontraseptif olarak geliştirilmiş olan bu ilaç, doğurganlık özelliğini artırma özelliği nedeniyle kısa sürede etkin olarak reçete edilmeye başlanmıştır. Tüp bebek ve diğer destekli üreme prosedürlerinde gebelik ve canlı doğum şansını yükseltmeye yardımcı olan maliyeti düşük bir tedavi uygulama yöntemidir. /Klomen Kullananlar, Klomen İle Hamile Kalanlar

Klomen Fiyat

Klomen sadece eczanelerde satılmaktadır.

Perakende Satış Fiyatı :30.92 TL
Barkod :8699828010128
Fiyat geçerlilik tarihi :19.02.2022
Klomen Fiyat

Klomen Ne İşe Yarar?

Klomen hamile kalmak isteyip bunun için çaba sarf etmek zorunda kalan birçoj bayan tarafından kullanılan etkili bir ilaçtır ve temel işlevi de yumurtaları uyarmaktır. Bu vesile ile yumurtalar döllenme için hazır hale gelmektedir.

Klomen Yan Etkileri

Klomen yan Etkileri aşağıda sıralanmıştır;

 • Yumurtanın olması gerekenden daha fazla büyümesi
 • Karında sıvı toplanması
 • Kasıklarda, karında ya da her iki vücut bölgesinde ağrı olması
 • Memelerde dolgunluk hissi, gerginlik hissi ya da hafif sızı
 • Bulanık görme gibi bazı görme problemleri
 • Damarlarda genişlemeye bağlı olarak ortaya çıkabilen kızarıklıklar
 • Baş dönmesi
 • Ateş basması ya da aşırı bunalma hissi
 • Mide bulantısı ve kusma
 • Lekelenme şeklinde kanama

Klomen Bittikten Kaç Gün Sonra Hamile Kalınır?

Yumurtlama, genellikle hCG enjeksiyonundan 38 ilâ 44 saat sonra oluşacaktır. Tüp bebek tedavisi veya yada aşılama gibi yardımcı üreme teknikleri, hamile kalmak için bu aşamanın ardından uygulanabilir.

Klomen Nasıl Kullanılır?

Klomen kullanımı regl döneminin 3. gününde başlar. Regl döneminin ilk günlerinde başlanmakta olan Klomen tedavisi, birden fazla olgun yumurtanın gelişmesine katkıda bulunur. Genellikle 50 mg dozajındaki tabletler, günde iki defa olmak üzere 5 gün süresince kullanılmalıdır.

Klomen İle Hamile Kalma Oranı

Çocuk sahibi olmak isteyen bayanlar klomen tedavisi sonrasında hemile kalma olasılıklarını da haliyle merak etmektedir. Bu ilaçla tedavinin uygulanması, %100 hamilelik yaşanacağı anlamına gelmez. Bilim adamlarınca yapılan son araştırmalara göre, tedavinin uygulandığı kadınların ortalama % 80’inde gebelik meydana geliyor.

Klomen Kullananlar, Klomen İle Hamile Kalanlar hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında