Tamprost Kullananların Yorumları - 2022 - 2023

Tamprost Nedir?

Tamprost Kullananların Yorumları
derlemesini sizler için kaleme aldık. Tamprost erkek bireylerde prostat büyümesi sonucunda meydana gelen alt idrar yolu problemlerinin tedavisi için kullanılmaktadır. Bunun yanında Tamprost, sadece doktor kontrolünde kullanılması gereken ve sadece eczanelerde satılan bir ilaç olmaktadır. Tamprost Nedir, Ne İşe Yarar, Yan Etkileri ve daha fazlası yazımızda. İşte detaylar..

Tamprost Kullananların Yorumları

Tamprost Kullananların Yorumları derlemesini okumak için acele etmeyin. Ne gibi yan etkiler olduğunu özellikle bi yorumlar üzerinden de algılayabilirsiniz. İşte yorumlar;

 • İlaçlar kullandıkça maalesef yan etkiler olmakta. O bakimdan kullanılmaya başlaninca dikkat edilmesi gerekiyor.
 • İlaç vücuda daha alışması lazim o bakimdan doktorunuza danışmadan bırakmayınız. Geçmiş olsun.
 • Bende çok yan etki yaptı 2.gün içtim. Artık yarın içmeyeceğim.
 • Selamlar bende 2 aydır felan kullanıyorum gece yatarken içiyorum çok güzel rahatlattı ama geçen gece tuvalete gittim dönüşte çok kötü baygınlık geçirdim ter boşalması ilaç yaparmı?

 • Genelde ereksiyon sorunu bu tür ilaçların kullanımı ile artmaktadır. Eğer işemenizde sorun yok ise vr bel soğukluğu için tedavi görüyor iseniz ondan da kaynaklanıyor olabilir. O bakimdan ilaç kullanımı bitince aynı şikayet devam ederse doktora danışınız ve size ilaç tedavisi verebilir.
 • Bel soguklu kapmıştım doktorum bunu sana yaziyorum işemeni rahat yap diye 3 gün içtim boşalmak istedim menimin rengine bakmak istedim ama boşalamadim ereksiyon oldum boşalcam dedim peçete koydim hiç birsey gelmedi..

Tamprost Ne İşe Yarar?
Tamprost Nedir, Ne İşe Yarar?

Tamprost Nedir, Ne İşe Yarar konusuna açıklık getirelim. Tamprost en iyi protat bezi büyümesine bağlı olarak, ortaya çıkan idrar yolu rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan bir ilaç olmaktadır. Ayrıca Tamprost kullanım alanları ise genel olarak idrar yollarının rahatlatılması amacıyla kullanılmaktadır. Tamprost idrarın idrar yollarından rahat geçebilmesi için kasların gevşemesi sağlamaktadır. Bu sayede idrara çıkma rahatlamakta ve idrar sıkışması önlenebilmektedir.

Prostat bezi büyümesi sonucunda, erkeklerde gündüzleri ve geceleri sık idrara çıkma, kesik kesik idrar yapma ve idrarın damla damla gelme sorunları olmaktadır. Bu gibi rahatsızlıklarda ise doktorlar tarafından hastalara en çok tavsiye edilen ilaç ise Tamprost tablet olmaktadır. Ayrıca Tamprost tablet kullanımı ile erkeklerin yaşadığı bütün idrar yolu rahatsızlıkları tedavi edilebilmektedir. Tamprost Kullananların Yorumları devam eidyor.

Tamprost Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Tamprost Ne Kadar Süre Kullanılmalı, kullanım şekli olarak, sadece hekim tavsiyesi ile kullanılan bir ilaçtır bu. Hekimin sizin için önerdiği dozlarda ve sürelerde kullanmanız gereken Tamprost tablet, oral yolla alınmaktadır. Tamprost içilirken ilacın kesinlikle çiğnenmeden bir bütün olarak yutulması gerekmektedir. Tamprost tabletin aç karına ve doktorun verdiği dozlarda hep aynı saatlerde alınması lazımdır. Hastaların durumuna bağlı olarak uzun süreli olarak ve doktor kontrolünde kullanımı olabilmektedir.

Tamprost tableti çocuklar kullanamamaktadır. 65 yaşın üstünde olan hastalar, bu ilacı doktor kontrolünde kullanabilmektedir. Ağır karaciğer hastalığı olanlar, Tamprost tablet kullanamamaktadır. Böbrek yetmezliği olan hastalar Tamprost tableti,, ancak doktorun doz ayarlaması ve doktor kontrolünde alabilmektedir. Tamprost Kullananların Yorumları devam eidyor.

Tamprost Yan Etkileri

Tamprost Yan Etkileri

Her ilacın olası yan etkileri zaten bulunmaktadır. Vaziyet böyle olunca Tamprost Kullananların Yorumları oldukça araştırılmaktadır. Yan etkilerine gelirsek bu gibi durumlarda hastaların vakit geçirmeden ilacın kullanımını bırakarak, en yakın hastanenin acil bölüme gitmesi ve bu durumu doktorlarına bildirmesi gerekmektedir. Bunlara bağlı olarak Tamprost tablet yan etkileri Nelerdir? sorusunun cevabı ise şu aşağıda ki gibidir;

 • Baş ağrısı
 • Çarpıntı olması
 • Bayılma
 • Özellikle otururken ya da ayağa kalkarken kan basıncının aşırı bir şekilde düşmesi
 • Burun iltihabı yaşanması
 • Kabızlık ya da ishal
 • Kurdeşen
 • Aşırı bir şekilde halsizlik hissedilmesi 
 • Mide bulantısı
 • Kusma
 • Görme bozuklukları yaşanması 
 • Görme bulanıklığı
 • Ateşin yükselmesi
 • Deride kızarıklıkların ya da döküntülerin olması. Tamprost Kullananların Yorumları

Tamprost Yan Etkileri Ne Zaman Geçer?

Tamprost Yan Etkilerini yukarıda bulunan alanda sizlere anlatmıştık. Bu ilaca dair bilinen gayet ciddi yan etkiler bulunmaktadır. Fakat tedaviye başladığınız zamandan itibaren vücudunuzun ilaca alışma süresince bu yan etkileri az da olsa görmeniz mümkün. Zaten Tamprost Kullananların Yorumları kısmında da görebilirsiniz.

Lakin Tamprost ilacına alıştıktan ortalama 1 hafta içinde yan etkilerin çoğunun geçtiğini söyleyelim. Fakat normalin aksine yukarıdaki bahsettiğimiz yan etkiler şiddetli ve uzun süreli yaşanıyorsa. Kesinlikle doktorunuza başvurmanızı öneriyoruz. Tamprost Etken Madde Her bir uzatılmış salimli kapsül 0.4 mg tamsulosin hidroklorür içermektedir.

Tamprost Kullananların Yorumları hakkında ki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında

Türkiyenin Yeni İçerik Platformu SihirliYelpaze
Sivas Psikolog