Çakşır Otu Kullananların Yorumları: 2022

Çakşır Otu Kullananların Yorumları konusunu detaylıca inceleyeceğiz.

Çakşır Otu Kullananların Yorumları
 listesini ayrıntılı bir şekilde göreceğimiz bu yazıda, Çakşır Otu, Çayı, Macunu, Faydaları, Fiyatı Zararları, Sperm Kalitesi ve daha birçok içeriği de birlikte inceleyeceğiz. Çakşır Otu Kullananlar ve detayları..

Çakşır Otu Kullananların Yorumları

Çakşır Otu Kullananların Yorumları aşağıda sıralanmıştır;

 • Çakşır Otunu bu ay ilk defa kullandık, suyunu aldık sabah ve akşam da içti eşim, çay bardağının dörtte birini çakşır suyu, geri kalanını ise su ile doldurup içti, sonrasında da keçiboynuzu özünden bir kaşık kadar içti, bir de daha sonra aktardan aksuvital markalı avicenna diye bi karışım satın aldık. Bal, polen bir sürü ot var, araştırma yapabilirsiniz. Onuda kullandı yarısına kadar, bi tatlı kaşığı içti ondan da. Hazır suyunu aldık biz çakşırın daha etkiliymiş. 3. şişede ise gebe kaldığımı öğrendik şükürler olsun. Ben çok yararı olduğunu düşünüyorum şahsen.
 • Çakşır Otunu dün aldım ben ve eşim de içmeye başladı, inşaAllah çocuğu olanlar gibi en kısa zamanda benim de bir bebeğim olur hayırlısı ile.
 • Eşimde bol lokosit vardı ve antibiyotik kullandı, bunun yanında Çakşır iyi geliyormuş diye internetten duyunca bende almak istedim. Hareketlilik %40 bunun %10 u ileri hareketli aslında hekim normal dedi fakat bana az gibi geldi belki hepsini de düzeltebilir Çakşır Otu Suyu. (İnşaAllah)
 • Ben kocama yedirdim bu Çakşır Kökünün Macununu, işe yaradı hemde sadece bir hafta boyunca yedi. Kocamın sperm sayısı 50 milyondan 75 milyona yükseldi, çok fazla yiyemedi, tadı kötü biraz bağırsaklarını da bozdu fakat kocanıza yedirin diyorum ben. Yararını görürsünüz inşaAllah, macunu yiyemezse çakşır kökünü çay gibi demleyip içirmeyi de deneyebilirsiniz.
 • Rabbim ol dedikten sonra 1 spermle bile gebe kalabiliriz. Üzülme demek kolay tabi fakat ne yapalım, bizim imtihanlarımızdan birisi de bu işte. Sabredip metanetli bir şekilde beklemek düşüyor bizlere, biliyorum beklemek kolay değil fakat yapacak başka birşey yok ki. Yapabileceğimiz en büyük şey, hayırlısını dileyerek çok dua etmek. Bu arada yanlızca kendimize değil, herkese dua etmek. Ben yaklaşık olarak 2 senedir evliyim, 2 senedir de bekliyorum, bu formda 15 sene 20 sene bekleyen kişilere şahit oldum. Ben ki bizler daha şanslıyız, teknoloji şu anda gayet ilerlemiş durumda, onların döneminde bu tup şeyler konuşulmazdı bile. Benim valide her zaman kendinden kötüleri düşün ve şükret diye söyler. Sabredelim kızlar, Rabbim hayırlısını verecektir inşaAllah. / Çakşır Otu Kullananların Yorumları

Çakşır Otu Faydaları

Çakşır Otu Faydaları arasında şunlar yer almaktadır;

 • Afrodizyak etkisi ile iktidarsızlığa faydalıdır.
 • Eklem ve kas ağrılarını gidermektedir.
 • Sinir sistemini onarmaktadır.
 • Toksinleri atmaktadır.
 • Kan şekerini düşürmektedir.
 • Sperm kalitesinin yükseltir.

Çakşır Otu Fiyatı

Çakşır Otu Fiyatı çeşitli markalarda 2022 yılı itibariyle aşağıdaki gibidir;

 • Leka Baharat Çakşır Otu 40 G. 29,50 TL.
 • Sanita Çakşır Otu Kökü 50 G. 14,50 TL.
 • Şifamarketim Çakşır Otu Kökü Bitkisi 250 G. 33,76 TL 30,69 TL.

Çakşır Otu Suyu Kullananların Yorumları

Çakşır Otu Suyu Kullananların Yorumları, en yukarıda yer alan yorumlar kısmında sıralanmıştır.

Çakşır Otu Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Çakşır otuetkisini çoğunlukla kullanmaya başladıktan sonraki bir ayın sonuna doğru göstermektedir.

Çakşır Otu Nasıl Kullanılır?

Çakşır Otunu Macun ya da Çay olarak tüketebilirsiniz. En etkili ve doğru bir kullanım için doktorunuza sormanız çok önemlidir.

Çakşır Otu Ne İşe Yarar?

Çakşır Otu da kas ve ağrıları gidermek için kullanılmaktadır. Pekte iyi bir kokusu olmayan bu mucizevi bitkinin vücuda bir çok faydası bulunuyor. Belli bir afrodizyak etkisi olan Çakşır Otu aynı zamanda erkeklerde sperm sayısını ve kalitesini arttırmaktadır. / Çakşır Otu Kullananların Yorumları

Çakşır Otu Kökü Faydaları

Çakşır Otu Kökü Faydaları şöyledir;

 • Ağrı kesici özelliği bulunmaktadır.
 • Sinir sistemini düzenlemeye destek olur.
 • Astım ve bronşit gibi kış hastalıklarına karşı bağışıklık sistemini desteklemektedir.
 • Vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar.
 • Kan şekerini düşürücü etkisi vardır.
 • Vücuda enerji ve zindelik verir.
 • Yaraların iyileşmesinde de oldukça faydalıdır.

Çakşır Otu Macunu

Çakşır Otu Macunu afrodizyak etkilerinden yararlanmak için, doğrudan macun olarak kullanılabilir yada evde kendiniz bizzat ta hazırlayabilirsiniz. 1 çay kaşığı çakşır tozunu, 2 çay kaşığı pekmez yada biraz bal ile güzelce karıştırarak günde 2 defa yiyebilirsiniz.

Çakşır Otu Prostat

Çakşır Otu ProstatÇakşır otu, erkeklerin üreme sistemi sorunları (prostatit, prostat, adenomu, erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) gibi sorunlar da iyileşmesinde katkıda bulunur.

Çakşır Otu Nerede Yetişir?

Çakşır Otu, Doğu Anadolu’dan Akdeniz’e kadar birçok bölgede kendiliğinden yetişebilir. Bu otun ana vatanı ise İran ülkesidir. Pakistan ve Hindistan’da da yetiştirilerek ürünleri şifaya vesile amacı ile kullanılır. Bu yararlı bitkiyi isterseniz kendi bahçenize ekmeniz de olağandır.

Çakşır Otu Nedir?

Değerini her zaman koruyan ve maydanozgiller familyasına ait bir bitki olan Çakşır Otu, nemi fazla olmayan topraklarda yetişmektedir. bu otun gövdesinin tepe kısımlarında sarı renkli çiçekleri bulunuyor. Akdeniz’den Doğu Anadolu’ya dek Türkiye'nin hemen hemen her yerinde yetişebilmektedir. / Çakşır Otu Kullananların Yorumları

Çakşır Otu Çayı

Çakşır Otu Çayı; Aktarlardan toz veya kök olarak çakşır satın alabilir, aldığınız bu toz veya kökten 1 tatlı kaşığını kaynattığınız suyun içinde 10-15 dakika kadar demleyip süzdürdükten sonra, ortaya çıkan çayı tüketebilirsiniz.

Çakşır Otu Kullanan Erkekler

Çakşır Otu Kullanan Erkekler hakkında yorumlar aşağıdadır;

 • Çakşır Otu, oldukça kötü bir kokuya sahip olmasına rağmen tadı idare eder bitki ve gayet kalın gövdelidir. Her faydalı şey gibi lezzetsizdir. 🙂
 • Çakşır Otu sperm sayısı ve cinsel gücü arttıran bitkidir. Yapraklarını kaynatıp bu şekilde içmek çok yaygın olsa da, aktarlardan bulunabilen kökü toz haline getirip -tercihen- bal ile karıştırarak da tüketilebilir. / 
Çakşır Otu Kullananların Yorumları hakkında ki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında