Elleacnelle Kullananların Yorumları - Elleacnelle Nedir?

Elleacnelle Nedir, Ne İşe Yarar?

Elleacnelle Kullananların Yorumları
isimli içeriğimizde bütün merak ettiklerinizi cevaplıyoruz. Elleacnelle Nedir, Ne İşe Yarar, Yan Etkileri ve daha diğer merak ettiklerinizi de sizler için hazırladık. Bu dopdolu içeriğimizi okumaya başlamak isterseniz, buyrun detaylar..

Elleacnelle Kullananların Yorumları

Elleacnelle Kullananların Yorumları derlemesinde, aklınızda ki sorulara cevap bulabileceğinizi umuyoruz. İşte yorumlar;

  • Birkaç ay öncesi eczane çalışanıyla konuştuğumda o bana Elleacnelle ilacını tavsiye etti. Ben hakikaten oldukça memnun kaldım Hem ucuz hem de sivilceleri yok ediyor. Aslinda sivilce hapı ama yan etkisi olarak doğum kontrol hapı yerine geçebiliyormuş. Yani ikisininde lazım olduğu birine göre çok iyi. 3 aydır hiçbir sorun yaşamadım. İlgilenenlere öneririm.
  • Hastanın vaziyetine göre değişiklik gösterir tedavi, benim durumumda yumurtalama olmuyormuş zaten. Gittiğim hastane hekimi bana 3 ay boyunca kullanıp yumurtalıkları dinlendirelim demişti. Şu anda ikinci kutum bitiyor ve yarın kontrolüm var. (Elleacnelle Kullananlar Yorumları)
  • Bu hap doğum kontrol hapı niteliğinde olduğundan dolayı pek kullanmak istememiştim, ancak doktorum tavsiye ettiğinden ötürü kullandım, iyi bir ilaç.
Elelacnelle Yan Etkileri

Elleacnelle Nedir?

Elleacnelle Nedir, Ne İşe Yarar?
ELLEACNELLE beyaz renkte, yuvarlak şeker kaplı tabletlerdir ve 21 adet draje içeren kutular içinde satışa sunulur.
ELLEACNELLE, kadınlık hormonuna (östrojen) benzer ve erkeklik hormonuna (androjen) karşı etki gösteren (antiandrojen) bir ilaç bileşimidir. Siproteron asetat antiandrojen diye bilinen ilaç gurubuna aittir. Etinilestradiol ise östrojen kervanından olan bir ilaçtır.

ELLEACNELLE cildinizin uygun tedavisi için hekiminiz tarafından seçilmiştir. Her ne kadar cilt tedavisinde kullanılsa da, ilacınız ayrıca etkili bir doğum kontrol hapıdır. Bu demek oluyor ki hekiminiz bu ilacı yazarken, sıradan doğum kontrol haplarına uygulanan her vaziyet ile ilgilenmelidir. Bu ilacı kullanılırken başka bir doğum kontrol hapı kesinlikle kullanılmamalıdır!.

ELLEACNELLE, sadece bayanlarda uzun vadeli antibiyotik tedavisine rağmen iyileşememiş sivilcelerin (aknelerin) tedavisinde yada vücut veya yüzde bulunan aşırı kıllanmaya karşı kullanılmaktadır.

ELLEACNELLE aynı zamanda polistik over sendromlu (yumurtalıklarda çok sayıda kist olması) hanımların tedavisinde belirtileri düşürür, hormon seviyelerinin normale dönmesine yarar, kist oluşumunu ve yumurtalık hacmini de minimuma indirir. Her zaman ki regl - adet düzeninizin yeniden sağlanmasına destek olur. Elleacnelle Kullananların Yorumları - Elleacnelle Nedir konumuz devam ediyor.

ELLEACNELLE diğer doğum kontrol hapları gibi etki gösterir ve gebeliği engeller. Bu nedenle ELLEACNELLE kullanırken gebeliği önlemek için başka bir doğum kontrol metodu kullanmanız gerekmez; ancak bu kuralın dışında kalan durumlar vardır (Bkz. “ELLEACNELLE’i doğum kontrol hapı olarak kullanıyorsanız ve ilaç almayı unutursanız, “Mide bozukluğu zamanlarında kullanım”, “Diğer ilaçlarla kullanım”).

ELLEACNELLE hamile kalmayı önleyici etkiye sahip olsa da, belli cilt sıkıntılarının tedavisinde kullanılır; ciltteki problem giderildiğinde, yalnızca doğum kontrol amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Tedaviniz cilt problemleriniz düzeldikten sonraki 3 veya 4 adet dönemini takiben doktorunuz tarafından sonlandırılmalıdır. Elleacnelle Kullananların Yorumları - Elleacnelle Nedir?

Elleacnelle Yan Etkileri

Elleacnelle kullandıysanız: Aşırı dozda kullanımında bulantı, kusma veya hafif vajinal kanama gibi yan etkiler görülebilir. Eğer sizde bu belirtiler varsa doktorunuza başvurunuz.

Elleacnelle Fiyat

Elleacnelle Fiyat

ELLEACNELLE 21 draje  2022 YILI FİYATLARI

Etken MaddeSiproteron Asetat + EtinilestradiolEczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Dahil )40.64 TL
Geri Ödeme KoduA11472Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Hariç )37.63 TL
Reçete DurumuReçeteli SatılırSene İçindeki En Yüksek Fiyatı40.64 TL
İthal / İmalİthal   [ Ref.Ülke :Turkiye ]Ortalama Fiyatı30.37 TL
Ruhsat Sahibi FirmaDem İlaç San. Tic. Ltd. Şti.
Elleacnelle Fiyat 2022

Elleacnelle Adet Düzensizliği

ELLEACNELLE içmeyi bıraktıktan sonra hanımların bazılarında özellikle önceden bu tip sıkıntılar yaşayanlarda amenore (adet görememe) yada oligomenore (adet gecikmesi) durumu olabilir.

Elleacnelle Kilo Yapar Mı?

Doğum kontrol haplarının kilo yapma gibi bir etkisi bulunmamaktadır.

Elleacnelle Kullananların Yorumları - Elleacnelle Nedir adlı konumuz hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında

Türkiyenin Yeni İçerik Platformu Bilgilarus ve SihirliYelpaze
Sivas Psikolog