Pinades Kullanıcı Yorumları, Pinades Nedir? 2022

Pinades Kullanıcı Yorumları hakkında detaylı bilgiler.

Pinades Kullanıcı Yorumları konusunu ayrıntıları ile işleyeceğimiz bu içerikte, aynı zamanda Pinades Nedir, Ne İşe Yarar ve Faydaları nelerdir sorularına da cevap vereceğiz. İşte ayrıntılar..

Pinades Kullanıcı Yorumları

Pinades Kullanıcı Yorumları aşağıda listelenmiştir;

  • Kullanıcı yorumu: Mide ve bağırsak sorunu olanlar için önereceğim güzel ilaç. Bu ilaç bende çok fayda sağladı sizlere de tavsiye ederim.
  • Kullanıcı yorumu: Kabızlık sorunuma iyi gelen mucize ilaç diyebilirim. Rahatsızlıklarımı da giderdi araştırın alın deneyin derim.
  • Kullanıcı yorumu: Spazm, ağrı ve şişkinlik durumunda hızlı etki ederek kendini gösteriyor ve kişiyi rahatlatıyor. Evde bu ilacı bulunduruyorum çok gerek olursa kullanıyorum.
  • Kullanıcı yorumu: Çok faydalı bir ilaç bundan dolayı da mide ve bağırsak şikayetlerinde kullanırım. Etken maddesi de oldukça iyi.
  • Kullanıcı yorumu: Reçete edilmesi durumunda sigorta tarafından ödeniyor. Biraz pahalı bir ilaç ondan dolayı reçetesiz almak zor.
  • Kullanıcı yorumu: Yan etki görmedim ve bağırsak şikayetlerimi geçiren güzel ilaç. Bu hapı sizlere de öneririm./  Pinades Kullanıcı Yorumları listesinden sonra diğer açıklamaları da okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Pinades Nedir?

Pinades fonksiyonel bağırsak hastalıklarına bağlı ağrı, geçiş bozuklukları ve bağırsak rahatsızlığının semptomatik tedavisi, safra kanalının fonksiyonel rahatsızlıklarına bağlı ağrının semptomatik tedavisi ve baryum lavmanı hazırlığında kullanılmaktadır.

Mide ağrısı ve kramp, ishal, kabızlık ya da her ikisi, şişkinlik ve yellenme durumlarında kullanılan tablet şeklindeki ilaçtır. Pinades 50 mg formlarında her kutuda 40 tane ya da 80 tane vardır. Bu ilaç sarımsı turuncu renkli ve yuvarlak bir görünüme sahiptir. Antispazmodik olarak adlandırılan ilaç grubu içerisinde bulunmaktadır ve bağırsak safra kanalına etki etmektedir. Ağız yoluyla yutularak kullanılmaktadır.

Mavi-yeşil  kutu rengine sahiptir. Güçlü bir etken maddesi vardır ve içeriğinde kortizon bulunmamaktadır. Normal reçeteli bir ilaçtır. Reçeteli ya da reçetesiz bu ilacı eczaneden alabilirsiniz. Reçete edildiğinde devlet tarafından ödenen bir ilaçtır. Bu ilacın ruhsat sahibi ve üreticisi Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Ticaret A.ş’dir.

Pinades Ne İşe Yarar?

Pinades bağırsak ve safra rahatsızlıklarında, aynı zamanda baryum lavmanı için kullanılan bir ilaç tipidir.

Pinades Faydaları

Pinades Faydaları üstte ki ne işe yarar başlığı altında listelenmiştir. Bağırsak ve safra sorunlarında oldukça faydalıdır etkilidir.

Pinades 50 Mg Ne İçin Kullanılır?

Pinades 50 Mg Baryum lavmanı, bağırsak sorunları ve safra kanalı tedavisinde kullanılır.

Pinades Kullanıcı Yorumları konusu hakkında ki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın, sağlıcakla kalın..

En üstteki ilan

İlanın Altında

SihirliYelpaze