Ursactive Kullananların Yorumları - 2022 - 2023

Ursactive Nedir?

Ursactive Kullananların Yorumları
 derlemesini sizlerle paylaşıyoruz. Ursactive Nedir, Ne İşe Yarar, ve daha fazlası merak ettiğiniz bilgiler bu içerikte. İşte ayrıntılar..

Ursactive Kullananların Yorumları

Ursactive Kullananların Yorumları listesini aşağıdan okuyabilirsiniz:

  • Bana bu ilacı dahiliyede ki doktor vermişti. Saçlarda meydana gelen yağlanmayı gözle görülür bir şekilde azaltan ilaçtır.
  • 3 ay içerisinde 2 mm'den küçük ama onlarca farklı safra taşının yok olmasına neden olan ilaç. Fakat kesinlikle hekim kontrolünde kullanılması gereken bir ilaç.
  • Kedimde safraya bağlı sarılık olduysa kedilere de verilen ilaç. insan için olan dozdan daha az yazar veteriner onun için bir kapsülü bölerek verirsiniz doktor ne kadar dediyse o kadarını mamasına karıştırırsınız. tedavisi de uzun. bizde örneğin bir ay sabah-akşam kullanacak, sonra bir ay mola, sonra bir ay yine kullanacak.
  • Safra kesesindeki taşlar sebebiyle yazıldı, kullanmaya başladığımdan beri halsizlik ve baş dönmesi durumum olmaya başladı. Bu ilaçla ilgili mi yoksa başka kökenli mi çözemedim. Ursactive Kullananların Yorumları devam ediyor.

Ursactive Nedir?

URSACTİVE 250 Mg, beyaz toz içermekte olam, opak beyaz bir kapsüldür. URSACTIVE’in etken maddesi olan ursodeoksikolik asit, doğal olarak üretilen bir safra asidi olup (tavuk safrası kaynaklı), insan safrasında az miktarda vardır. Bu jelatin kapsül sığır kaynaklıdır.

URSACTİVE, “Safra bileşim ve akımını etkileyen ilaçlar” diye nitelendirilen ve “gastrointestinal (mide bağırsak sistemi)” grubuna dahil bir ilaç çeşididir.

Ursactive Fiyat

Ursactive Fiyat

URSACTIVE 250 mg 100 kapsül 2022 YILI FİYATLARI Aşağıda Listelenmiştir:

Etken MaddeUrsodeoksikolik AsitEczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Dahil )308.15 TL
Geri Ödeme KoduA14253Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Hariç )285.33 TL
Reçete DurumuReçeteli SatılırSene İçindeki En Yüksek Fiyatı308.15 TL
İthal / İmalİmal   [ Ref.Ülke :Almanya ]Ortalama Fiyatı225.63 TL
Ursactive Fiyat

Ursactive Ne İşe Yarar?

Ursactive kistik fibroz (Akciğer, böbrek yada pankreasta bozukluğa sebep olan kalıtımsal bir hastalık) ile ilişkili hepatobiliyer (karaciğer ve safra yolları) hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Ursactive Kullananların Yorumları devam ediyor.

Ursactive Yan Etkileri

Ursactive yan etkileri gibi durumlara maruz kalırsanız mutlaka doktorunuza danışın.

  • Dışkıda yumuşama, gevşeme veya ishal atakları
  • Primer biliyer siroz tedavisi esnasında: Şiddetli sağ üst taraf karın ağrısı, karaciğer sirozunun şiddetle kötüleşmesi (dekompansasyonu) tedavi sonlandıktan sonra kısmen geriler.
  • Safra taşlarının kireçlenmesi (kalsifikasyonu), -Kurdeşen (ürtiker).

Ursactive Zararları

Ursactive Zararları içerisinde ishal atakları ve karaciğer sirozunda ilerleme gibi durumlar bulunmaktadır. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalırsanız, doktorunuza söyleyiniz.

Ursactive Kullananlar Kadınlar Kulübü

Ursactive Kullananlar Kadınlar Kulübü içerikleri mevcut değildir. Ancak güncelleme olduğunda, sizlere sunmaktan gurur duyacağız. Ursactive Kullananların Yorumları devam ediyor.

Ursactive Yan Etkileri

Ursactive Gebelik Kategorisi

Ursactive Gebelik Kategorisi B’dir. Fakat hamile olan zevcelerin bu ilacı kullanmaması tavsiye edilmektedir.

Ursactive Zayıflatır Mı?

Ursactive zayıflatma amacıyla kullanılan bir ilaç değil, merak ettiğiniz cevapların içerisinde bulunduğu prospektüsünde ki yan etkileri arasında da zayıflamaya dair bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak Ursactive'yi tüketen bireylerde yaygın ishal ataklarına rastlandığından ötürü olarak zayıflamaya yol açabilir.

Ursactive Kullananların Yorumları hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında

Türkiyenin Yeni İçerik Platformu Bilgilarus ve SihirliYelpaze
Sivas Psikolog