Tarlusal Kullananlar Yorumları! 2022

Tarlusal Kullananlar Yorumları Listesine ulaşabilirsiniz.

Tarlusal Kullananlar Yorumları
 konusuna birlikte bakacağımız bu içerikte, Tarlusal Kullananlar Kadınlar Kulübü, Fiyatı, Yan Etkileri, Adet Belirtileri, Zararları ve diğer merak ettiklerinizin cevaplarını da görebileceksiniz.

Tarlusal Kullananlar

Tarlusal Kullananlar Yorumları aşağıda listelenmiştir;

 • Hekim kontrolünde kullanılması önerilen bir adet söktürücü ilacıdır.
 • İnsanlarca konuşulan etkilerin hiçbirini yaşamaya vaktim olmadan, ikinci günden beri kan revan içerisinde bırakan ilaçtır bu.
 • Tarlusal reçete ile satılan bir ilaçmış. Neymiş, bazıları çocuk düşürmek için bu ilacı alıp kullandığı için sağlık bakanlığı tarafından yasaklanmış. Bayanları artık rahat bırakın, ilaçsız kaldık şimdi bu minicik ilacı yazdırmak için doktora git, orada yalvar hekimler aradan bizi alsın diye.
 • Tarlusal beni bir hayli mahveden bir ilaçtır. Zaten psikolojim berbat bir halde, 3 günden beri nefes bile alamıyorum bunun sayesinde. En küçük birşeye bile ağlamaya başlıyorum, kolumu kıpırdamaya halim yok. İştahsızlık ta cabası. Tek eksiği istenilen etkiyi hala göstermedi, sabırla bekliyoruz, hiç bu kadar yollarını gözleyeceğimi düşünmezdim.
 • Satışı sağlık bakanlığı tarafından kontrol edildiği için reçetenin bir kopyasının eczaneye verilmesi gereken bir ilaçmış Tarlusal. Duyduğuma göre kontrol altında olma sebebi, düşük için kullananlar olmasıymış.
 • Ağrı kesiciler bile reçetesiz satılmamalıyken neden bu ilacın reçetesiz satılamaması tepki görmüş, onu anlamadım. / Tarlusal Kullananlar, Tarlusal Yorumları

Tarlusal Kullananlar Kadınlar Kulübü

Tarlusal Kullananlar Kadınlar Kulübü Yorumları aşağıda listelenmiştir.

 • Tarlusal'ı kullanmadan iki defa kan testi yaptırdım negatifti, hamilelik sanmıyorum ki Allah korusun üstüne ilaç içmiş olmayalım.
 • Bir regl görsem gebelik için uğraşacağım da olmuyor. Bebeğimi ocak ayında kaybettim, ordan beri 1 kere regl oldum, regl olamamak çok kötü.
 • Tarlusal ben kullandım ve ilaç biteli 8 gün oldu. Hala regl göremedim ya deliricem.
 • Reglim bir ara 5-6 gün kadar gecikmişti, günde 2 sefer kullandım Tarlusal'ı, 2.gün geldi ve o ay reglim daha az sancılı geçmişti. Normalde çok ağrıyordu. Bilemiyorum, belki tesadüftü. 1 kere kullandım zaten, normalde reglim düzenlidir.
 • Tarlusal bildiğiniz adet söktürücüdür. / Tarlusal Kullananlar Yorumları

Tarlusal Nedir?

Tarlusal Adet Söktürücü İlacı NedirTarlusal adet söktürücü ilaçlar, rahimde anormal derecede kanama olması yada regl düzensizlikleri gibi hallerde tedavi amaçlı kullanılan bir ilaçtır.

Tarlusal Fiyat

Tarlusal sadece eczanelerde satılmaktadır.

Perakende Satış Fiyatı :21.14 TL
Barkod :8699525017604
Fiyat geçerlilik tarihi :19.02.2022
Tarlusal Fiyat 2022

Tarlusal Nasıl Kullanılır?

Oral yolla alınır. TARLUSAL‘i yemeklerden önce yada sonra kullanabilirsiniz. TARLUSAL tabletleri çiğnemeden ve ezmeden yeteri kadar su (örn, 1 bardak su) ile yutarak kullanılır.

Tarlusal Yan Etkileri

Tarlusal ilaçla adet söktürücü ilaçlar arasında yan etki bakımından çok büyük farklar bulunmaz. Hekim tarafından önerilen zaman süresince ve önerilen dozlarda kullanımı durumunda herhangi bir sorun yaşanmaz. Fakat bir takım hastalıkların mevcut olması halinde mutlaka hekime bilgi verilmesi gerekir. Bu hastalıklar aşağıdaki gibidir;

 • Astım
 • Tiroit
 • Epilepsi
 • Migren
 • Kalp hastalıkları
 • Depresyon
 • Böbrek hastalıkları
 • Diyabet
 • Yüksek tansiyon
 • Yüksek kolesterol
 • Yüksek trigliserid

Bunun yanı sıra yakın zamanda düşük yapmış olmanız, kürtaj yaptırmış olmanız, kalp krizi geçirmiş olmanız veya felç geçirmiş olmanız halinde de hekiminize bilgi vermelisiniz. / Tarlusal Kullananlar Yorumları

Tarlusal Ne İşe Yarar?

Tarlusal adet söktürücü ilaçların rahimde anormal kanama olması veya adet düzensizlikleri gibi hellerde kullanıldığını belirtebiliriz. İlaçlar vücut tarafından doğal şekilde üretilen hormonlara benzer bir içeriğe sahip olmaktadır.

Tarlusal Kullanırken Adet Belirtileri

Tarlusal Kullanırken Adet Belirtileri konusu hanımların takip etmesi gereken bir şeydir. İlacın kullanıldığı zamanlarda regl görmezse o kişi, ilacın hepsini bitirene dek kullanmalıdır. Bazı kişilerde ilaç etkisini hemen gösterir ve o kişiler ilacı kullanır kullanmaz adet olabilir. Adet gördükten sonra ilacı kullanmayı bırakın. Fakat adet düzensizliği yaşayan birinin mutlaka bir doktora başvurması gerekir.

Tarlusal Ne İçin Kullanılır?

Tarlusal adet söktürücü ilaçlar, rahimde anormal kanama olması veya adet düzensizlikleri gibi hallerde sorunun çözümü için kullanılmaktadır.

Tarlusal Zayıflatır Mı?

Tarlusal gibi adet söktürücülerin Zayıflatma gibi bir etkisi yoktur.

Tarlusal Günde 2 Tane İçilir Mi?

Tarlusal, toplamda sabah ve akşam olmak üzere iki sefer kullanılır. Bazı kimselere bu sayı 3 densede, doktorlar ihtiyaca göre insanlara farklı sayılar verebilmektedir.

Tarlusal Bittikten Kaç Gün Sonra Adet Olunur?

Normal hallerde Tarlusal kullanıldığında yani hekimin vermiş olduğu ilaçları kullandıktan 10 – 12 gün sonra regl olmanız gerekir. Regl olma zamanının kişiden kişiye değişeceğini unutmamalısınız. İlacı kullanmanızdan yaklaşık 12 gün sonra hala regl olmadıysanız, kesinlikle hormon testlerinizi yaptırmanız ve durumu hekimine bildirmeniz gerekir. / Tarlusal Kullananlar Yorumları

Tarlusal Günde Kaç Kere Alınır?

TARLUSAL endometriozis tedavisinde menstrüel siklusun ilk gününden itibaren başlanarak ardışık olarak 90 gün süre ile günde üç defa 10 mg alınmalıdır. Sekonder amenore tedavisinde: TARLUSAL sekonder amenore tedavisinde ardışık 3 siklusda 5 ila 10 gün süresince günde 2.5 mg ila 10 mg alınır.

Tarlusal Prospektüs

Tarlusal Prospektüs linkine hemen aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://pdf.ilacprospektusu.com/57-tarlusal-5-mg-tablet-cerkezkoy-kt.pdf&ved=2ahUKEwjyjdfi3bH4AhU7QfEDHePXCZwQFnoECAsQAQ&usg=AOvVaw2I-wJSkyrSJ0N9UQ947ltK

Tarlusal Kaç Günde Etki Eder?

Adet olmama durumundaTarlusal adet geciktirici hapın içinde 12 adet ilaç vardır. Regl olduğunuz ilk günden beri başlanarak 30 günde 39 mg şeklinde kullanılması gereklidir. İlaç hekim kontrolü altında kullanılmalıdır. Olumsuz bir durumda doktorunuz ile görüşmelisiniz.

Aşırı kanama ve düzensizlik durumunda; son olan reglin ilk gününü takip eden 16. günde, 10 mg olarak alınmaya başlanır, 8-10 gün içerisinde adet olunur, normal düzende ve miktarda kanama görünür. Ekstrem bir durumda hekiminize durumunuzu bildirin.

Tarlusal Kullananlar Yorumları hakkında ki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında

SihirliYelpaze