Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem Kullananalar

Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumları Listesi

Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlarını,
sizler için ayrıntılı ve extra cevaplar ile kalame aldık. İşte, Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem Kullananlar yorumlar listesi..

Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem Kullananlar

Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlarını aşağıdaki bölümden okuyabilirsiniz.

  • Banyoda 15 dakika boyunca su tutmama rağmen yanması geçmedi. Saatler boyunca yürüyemedim bölge. Aman ha Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem sürerken dikkatli kullanın. aman süreyi aşmayın, ve duşa girip uzun bir süre su ile güzelce durulayın. O gün bir de penisin sünnet izi olan yerine biraz krem gelmişti sanırım, uzun süre durduğu için ufacık bir yara olmuştu, doktora gittim, tüy dökücü krem tahriş etmiş bir şey olmaz dedi. Penisin başına da krem gelmesin çok dikkatli olun ha beyler. Sonra yara falan olur, internette araştırınca penis kanseri olduğunuzu sanarsınız ve dünyanız başınıza yıkılır. Mazallah.
  • Yurtdışında “ne kadar ucuz ya deneyeyim şunu” diye alıp banyoya bırakıp babamı sakallarından ettiğim kremdir kendisi. 😅
Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem Kullananlar
  • Tüy Dökücüyü ben şahsen tavsiye ediyorum. Jiletle falan uğraşmaya değmez. Fiyatı pahalı olmasa çok güzel ürün.
  • Şimdiye dek 3 defa kullandım, bir defasında gereken süreyi azıcık aştım galiba, yumurtalıklarım alev alev yanmıştı.
  • Genital bölgede kullanmayın yazar bunların kutusunda. Fakat buna rağmen inatla kullananları görüyorum.
  • Eğer ağdayla veya epilatörle alamıyorsan, jilette kullanabilirsin. Veya emlayla uyuşturup ağda yapabilirsin. Fakat özellilke genital bölgede tüy dökücü kullanma sakın.
  • Daha yeni yeni kıllarım çıkıyor ama yinede çok terletiyor ve nem yapıyordu ailemle pek içli dışlı değiliz bu sebepten utandım onlara soramadım sağolun hocam benim için büyük bir sorunu çözdünüz. / Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumları

Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem Kullanılır mı?

Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem Kullanmak istiyorsanız, bir doktora danışarak, muayene olup kendinize özel bir krem yazdırabilirsiniz.

Genital Bölgeye Tüy Dökücü Krem Kullananlar hakkında ki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında