Favicovir Kullananlar Yorumları 2022

Favicovir Kullananlar Yan Etkileri Yorumları

Favicovir Kullananlar Yorumları
 hakkında olağanüstü  ve aşırı mükemmel olarak hazırlamış olduğumuz bu Korona virüs makalesinde, Favicovir Yan Etkileri Kullanıcı Yorumları, Prospektüsü, Nasıl Kullanılır ve Ne İşe Yarar gibi meraklarınızı da gidermiş olmayı da umuyoruz. Favicovir hakkında tüm cevaplar..

Favicovir Kullananlar Yorumları

Favicovir Kullananlar Yorumları:
 • Koronavirüs yoğun bakımda hemşire olarak çalışıyorum. Favicovir'i hastalara bizde veriyoruz, bu ilaçların ilk gün sekiz tane alınmasına yükleme dozu denir, ardından alınan üçerli ilaçlara idame dozlar denmektedir. Bazı ilaçlar için yükleme dozları yapılmadan idame dozlar verilmez, hekim ne diyorsa onu yapmanız gerekir.
 • Kafasına göre herkes doktor oluyor. Bu ne böyle, kimi der kullan, kimi kullanma, bunları söylerken bile kul hakkına giriyorsunuz. Ben tam 10 gün tat koku alamadım, hatta kolumu bile kaldıramadım, diğer belirtiler de bir tane, ilacı kullanmaya başladıktan 3 gün sonra tat almaya başladım.
 • Favicovir 50 mg, bir bakın lütfen 8 tane ilaç 1600 mg yapar. Normalde de antibiyotikler zaten 1000 mg üstüdür, antibiyotik içerken hiç kimse içmeyin demiyor fakat bu ilacı içmeyin diyen doktoarla dolu ortalık. İnsanlar boşuna okutmuş çocuklarını doktor olsun diye. Ben de içtim ve hiç bir yan etkisi olmadı aksine 2. Gün beni ayaklandırdı. Midenize belki dokunabilir hassas ise ona bişey diyemem. Fakat hekiminizi dinleyin, hasta olmayanları dinlemeyin.
 • Favicovir Kullananlar konusunda her önüne gelene bunu yapıyorlar, yaş dahi ayırt etmeden.
Favicovir Kullananlar Yorumları
 • Tanıdığım 70 yaşındaki bir teyze bile doğal yollarla evde atlattı koronayı.
 • Mecburiyetten kullandıkları Çin ilacıdır buda.
 • Bol limonlu su ve limon, sarımsak, soğan, zencefil ve bal karışımı yapmanızı tavsiye ederim.
 • Udi hindi yağı kullanın, iyi gelecektir, zaten udi hindi yağı bile tek başına ateşli durumda virüse şifa doğal antibiyotik.
 • Eğer çok ciddi ateş solunum sıkıntısı yoksa kullanmayin 1 2 gun takıp edin. Bol c vitamini portakal mandalina sıkın suyunu içsin d vitamini kullanin kemik sulu tavuk sulu sebzeli çorbalar yapip içirin. Yeşil yapraklı sebzeler tüketsin bol limonlu salata gibi. Yoğurtlu ıspanak yani iyi beslenmeli. Ama ateş-i varsa kullanın.
 • Hekimler boşuna uğraşıp ilaç veriyor. Her hasta olan kişiye sirkeli ballı su için diyerek eve yollasınlar. İlaçlarda boşuna çöpe gidiyor. O zaman kullanmayacaksanız niye hastaneye gidip boşuna doktorların zamanlarını alıyorsunuz?

Favicovir Yan Etkileri Kullanıcı Yorumları

Favicovir Yan Etkileri genellikle iki türlüdür 

 • Kalp atışında düzensizlikler.
 • Karaciğerin yorulması.

Favicovir Prospektüs

Favicovir Prospektüs indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://titck.gov.tr/storage/Archive/2020/kubKtAttachments/FavicovirOanylKT_998a7ad3-880f-42d8-8ea4-87b4f133ba24.pdf&ved=2ahUKEwitt_Omya34AhWOR_EDHd7FAKMQFnoECAgQAQ&usg=AOvVaw0CWLTo0B9tmBxLA56KVExM

Favicovir Kullanılmalı Mı?

FAVİCOVİR devletin influenza tip virüslere karşı önlem amacı ile bu tıbbi ürünü kullanım kararı alması durumunda kullanılır. Favicovir bakteri kaynaklı enfeksiyonlara karşı etkisi yoktur. FAVİCOVİR‘in çocuklarda kullanımı mevcut değildir. / Favicovir Kullananlar Yorumları 

Favicovir Ne İşe Yarar?

FAVİCOVİR, yeni yada tekrardan oluşan korona virüs veya grip tedavisinde kullanılmaktadır (grip tedavisinde kullanılan diğer ilaçların etkisiz veya yetersiz olduğu olgularla sınırlı olmaktadır). FAVİCOVİR‘in etkin maddesi Favipiravir’dir.

Favicovir Nasıl Kullanılır?

Favicovir 1.gün: sabah 1600 mg (8 tablet) ve akşam 1600 mg (8 tablet) olmak üzere günde iki defa 2-5.günler: sabah 600 mg (3 tablet) ve akşam 600 mg (3 tablet) olmak üzere günde iki defa verilir. Kullanım süresi 5 gündür. Uygulama yolu ve metodu: Oral yolla alınmaktadır. / Favicovir Kullananlar Yorumları 

Favicovir Fiyat

Favicovir, Covid-19 bulaşmış olan kimselere devlet tarafından ücretsiz bir şekilde verilen bir ilaçtır.

Favicovir Zararları

Favicovir Zararları arasında aşağıdakiler yer almaktadır:

 • Karaciğerleri yorar malesef.
 • Kalp ritminde düzensiz atışlar oluşur (kalp aritmisi).
 • Her insan için aynı etkiyi göstermez. Bazı kişilerde hafif ve geçici bir sorun ihtimali oluşurken, diğerlerinde ise bu durum daha ciddi seviyelerde olabilmektedir.

Favicovir Ne İlacı?

FAVİCOVİR, yeni veya yeniden ortaya çıkan grip (influenza) tedavisinde kullanılır (grip tedavisinde kullanılan diğer ilaçların etkili olmadığı veya yetersiz olduğu olgularla sınırlıdır). FAVİCOVİR‘in etkin maddesi Favipiravir’dir. FAVİCOVİR, virüs üzerinde RNA polimerazı inhibe ederek etkisini gösterir. / Favicovir Kullananlar, Favicovir Yan Etkileri Kullanıcı Yorumları

Favicovir Aç Mı Tok Mu İçilir?

FAVİCOVİR aç yada tok karnına kullanılabilir. FAVİCOVİR‘in yiyeceklerle birlikte alınması, mide bulantısı ve kusma olasılığını azaltmak için tavsiye edilmektedir. İlacı kullanmadan önce hekiminize veya eczacınıza danışınız.

Favicovir Kullananlar Yorumları, Favicovir Yan Etkileri Kullanıcı Yorumları, Prospektüsü, Nasıl Kullanılır ve Ne İşe Yarar konuları hakkında ki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında