Ferro Sanol Duodenal Kullananlar Yorumları: 2022

Ferro Sanol Duodenal Kullananlar Yorumları, Nedir, Ne İşe Yarar?

Ferro Sanol Duodenal Kullananlar
 Yorumları listesini beraber göreceğimiz bu yazıda, Ferro Sanol Duodenal Nedir, Yan Etkileri, Ne İşe Yarar ve daha cevabı da birlikte inceleyelim..

Ferro Sanol Duodenal Kullananlar Yorumları

Ferro Sanol Duodenal Kullananlar Yorumları 2022:

Ben hekim önerisi ile sabah ve aksam birer tane olmak üzere aldım. Aldığım 2. kapsülden sonra ise öğlene doğru mideme giren krampların seviyesini tarif edemem. İlaç konusunda midemin çoğunlukla hassasiyeti yoktur, hatta bugüne dek hiç bi ilaçtan etkilenmedim fakat bu beni çok kötü etkiledi. Şimdi günde 1 adede indireceğim, böylelikle belki daha iyi gelir. Aynı zamanda, tuvalet ihtiyacımı giderirken bir gariplik olduğunu hissettim, döndüm eserime bi baktım ki eyvah eyvah, kapkara dışkı! Korktum önce, küçük bir araştırma yaptım ve bu durumun, ilacın yan etkilerinden birisi olduğunu öğrendim. İnşaAllah bu ilaç yüzünden kilo filan almam.

Ferro Sanol Duodenal Kullananlar: Yorumları: 2022

Acayip bir şekilde iç yanmasına, ateşler basmasına neden olan etkili bir demir takviyesi ilacıdır bu. Midede değil de bağırsaklarda çözünmesi en azından midenin altını üstüne getirmeyeceğine işaret.

Ferro Sanol Duodenal Kullananlar: Yorumları

Benim hemoglobin değerlerim normalden daha aşağıda olduğundan dolayı doktorumun şart koştuğu ve balık yemi gibi kokan bir demir hapıdır. Fakat iştahımı baya açtığından dolayı kullanmayı bıraktım.

Ferro Sanol Duodenal Kullananlar: Yorumları: 2022

Bu ilaç insanın ağzında oldukça kötü bir tat bırakan, insanın gerçekten midesinin bulanmasına neden olan bir ilaçtır. Burnunuzu kapayıp içerseniz o değişik tadı hissetmeyebilirsiniz. Kendisine ben de önyargılı yaklaştım uzun süre. Yok kilo aldırır, mide bulandırır/ağrıtır diye. Fakat mecburiyetten kullanmaya başladım. Çok kısa bir zaman içerisinde ısındığınızı hissedeceksiniz. Kötü tadı olan ancak bir o kadar güzel olan başka bir şey yoktur diye düşünüyorum.

Ferro Sanol Duodenal Nedir?

Ferro Sanol Duodenal, demir yetmezliği durumunda kullanılan bir demir ilacıdır (antianemik). Demir yetersizliği durumlarında vücudun demir yanında B1, B2 ve B6 vitaminlerine de ihtiyaç hissetmesi nedeni ile FERRO SANOL bu vitaminleri de içerisinde barındırmaktadır. Bu ilaç berrak, sarı renkli bir çözeltidir.

🤡 İlginizi Çekebilir 🤡 Web Güvercin Giriş ↗️

Ferro Sanol Duodenal Fiyat

Ferro Sanol Duodenal Fiyat: hemen aşağıdadır:

Perakende Satış Fiyatı :38.36 TL
Barkod :8699587161116
Fiyat geçerlilik tarihi :19.02.2022
Ferro Sanol Duodenal Fiyat 2022

Ferro Sanol Duodenal Yan Etkileri

Ferro Sanol Duodenal Yan Etkileri ise aşağıdaki gibidir;

Soluk almada zorluk, yüz, dudaklar, dil ve boğazda şişme, kan basıncında düşme • Deride aşırı hassasiyet, • Cilt kızarıklığı, döküntü, • Kurdeşen (ürtiker). Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir.

Ferro Sanol Duodenal Ne İşe Yarar?

Ferro Sanol, bir çeşit etkili demir takviyesidir. Kan kaybı, hamilelik veya yanlış beslenmeden dolayı meydana gelebilen demir eksikliği anemisini (kansızlık) tedavi etmek veya önlemek gibi işlere yarar.

Ferro Sanol Duodenal Kilo Aldırır Mı?

Ferro Sanol Duodenal cinsinden olan ilaç türlerinin kilo aldırma gibi etkisi yoktur.

Ferro Sanol Duodenal Adet Düzensizliği Yapar Mı?

Ferro Sanol Duodenal ilacının adet düzensizliği yapabiliyor olduğu bilinmektedir.

Ferro Sanol Duodenal Prospektüs

Ferro Sanol Duodenal Prospektüsüne aşağıda ki link üzerinden erişebilirsiniz:

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://pdf.ilacprospektusu.com/2397-ferro-sanol-duodenal-kapsul-kt.pdf&ved=2ahUKEwigmsKkxdz4AhVjSPEDHZB5CqoQFnoECAYQAQ&usg=AOvVaw2dA6QIKRf40nyte516LTFg

Ferro Sanol Duodenal Aç Mı Tok Mu Kullanılır?

Ferro Sanol, demirin daha iyi emilebilmesi için yemeklerden 2 saat önce veya 2 saat sonra  karnına kullanılır.

Ferro Sanol Duodenal Kullananlar Yorumları: 2022 hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında

Türkiyenin Yeni İçerik Platformu Bilgilarus ve SihirliYelpaze
Sivas Psikolog