Travazol Krem Yüze Kullananlar Yorumları: 2022

Travazol Krem Yüze Kullananlar Yorumları: Travazol Yan Etkileri

Travazol Krem Yüze Kullananlar 
hakkında olağanüstü detaylı içerikler sunuyoruz. Mantar sorunları tedavisinde reçete edilen Travazol Yüze Sürülür Mü? Travazol Krem Ne İşe Yarar? Tüm bu merak ettiğiniz cevaplar yazımızda..

Travazol Krem Yüze Kullananlar Yorumları

Travazol Krem Yüze Kullananlar hakkında söyleyecek birkaç sözümüz var. Bu Kremi kesinlikle gözünüze sürmemelisiniz. Hekiminiz, yüzünüzde nasıl kullanabileceğiniz konusunda sizi yeterince bilgilendirecektir.

Travazol Krem Ne İşe Yarar?

Travazol Krem, alerji, egzama ve mantar sorunlarının tedavisi için kullanılan bir kremdir.

Travazol Krem Fiyat

Travazol krem, 2022 yılı için 42,00 TL’dir. Eczanelerden temin edebilirsiniz.

Travazol Krem Vajina İçine Sürülür Mü?

Travazol Krem Vajina İçine Sürülür. Fakat doktorunuzun tavsiye ettiği şekilde sürmeniz gereklidir!

Travazol Krem Ne İçin Kullanılır?

Travazol Krem, bedeninizde, tırnakta, genital bölge yada saçlarda meydana gelen mantar, egzama yada alerji gibi sorunları tedavi etmek amacıyla kullanılır.

Travazol Krem Nedir?

Travazol Krem, vajinal yada diğer bölgelerde meydana gelen mantarlarınalerji veya egzama sorunlarının çözümü için kullanılan, doktorlar tarafından reçete edilerek eczanelerden temin edilebilen etkili bir ilaçtır.

Travazol Krem Kullananlar Kadınlar Kulübü

Travazol Kremi Kadınlar Kulübü Yorumları Listesi:

Hanımlar hastaneye gittim bugün, vajinit olmuşsun sen dedi doktor ve sürekli yanma sorunum vardı. Bana Travazol Krem, Flagly hap ve bi tane daha hap verdi mantar için tek kullanımlık. Evli değilim ve bu Travazol Krem Vajina İçine mi dışına mı sürülür, lütfen bana anlatır mısınız? İlk defa kullanacağım.

İçinden kastın neresi gülüm? Yani vajina deliğinin içine sürülmüyor. Dışına sürmen gerekir.

Ben çok kullandım yakmıyor hiç, ferahlatıyor tam tersi. Ah o vajinitten mantardan çok çektim. Soğan kürü yaptım hem gebelik hem vajinit icin, geçti hamd olsun.

 Krem Prospektüs

Travazol Krem Prospektüsünü aşağıdaki site adresinden indirebilirsiniz.

http://www.bilimilac.com/tr/dosyalar/urun-portfoyu/urunler/1_51033914_travazol-deri-kremi-15-g.pdf&ved=2ahUKEwjA5bvh7aP4AhUzQ_EDHa3gC8IQFnoECAoQAQ&usg=AOvVaw1OtjBBXRusEZmaS9YVzGoO

Travazol Krem Vajinada Yanma Yapıyor

Travazol Krem nadiren sürülen yerde irritasyon, kaşıntı ve Yanma hissi oluşturabilir. Travazol Krem Vajinada Yanma Yapıyor ise normaldir fakat çok fazla yanma oluşmakta isr, hekiminize danışabilirsiniz. – Travazol Krem Yüze Kullananlar Yorumları 

Travazol Tırnak Mantarı

Deride oluşan mantar, iltihap ve alerji gibi durumları 1-2 hafta kadar kısa bir süre içinde ortadan kaldırabilen krem, Travazol Krem, Ayak Mantarı hastalığına önerilen en etkili ilaçlardan birisidir.

Travazol Pişik Kremi

Deride oluşan mantar ve iltihap gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan Travazol‘ün asıl kullanım amacı pişik değildir. Bu nedenle Travazol‘ü doktorunun önerisi olmadan kullanmamalısınız. Özellikle 4 yaşından küçük çocuklarda 3 haftadan fazla kullanılmaması tavsiye edilmekte. – Travazol Krem Yüze Kullananlar Yorumları 

Travazol Uçuğa İyi Gelir Mi?

Mantar tedavisi için kullanılan Travazol, bakteriyel enfeksiyonlar, alerjik yapılar, egzamaî uçuklarda ve iltihaplarda da etkili olmaktadır.

Travazol Kaşıntı Kremi

Travazol Kaşıntı Kremi– Travazol Krem; egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap gibi durumlarda kullanılan bir tür medikal kremdir. Aslında mantar tedavisinde kullanılmasına rağmen içeriğindeki kortizon sayesinde kızarıklık, kaşıntı, döküntü gibi deride oluşam semptomlara oldukça kısa sürede etki eder. Fakat uzun süreli kullanımda deride incelme, kızarma, soyulma yapabilir. Travazol Krem Yüze Kullananlar Yorumları 

Travazol Krem Yan Etkileri

Travazol Krem hekim tarafından önerildiği dem daha fazla miktarda uygulanırsa veya uzun süreli kullanılırsa, (4 haftayı aşan) bunun sonucunda aşağıdaki Yan Etkiler oluşabilir: derinin incelmesi (atrofi), kılcal damarların genişlemesi, deride şerit oluşumu, deride sivilcemsi değişiklikler ve kortikosteroidin resorbsiyonuna bağlı olarak sistemik etkiler.

Travazol Krem Yüze Kullananlar Yorumları hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında

SihirliYelpaze
Sivas Psikolog