Lansor Kullananlar Yorumlar, Lansor Mide İlacı

Lansor Kullananlar Yorumlar listesi detaylı bir şekilde verilmektedir.

Lansor Kullananlar Yorumlar
kısmını ayrıntılı bir biçimde inceleyeceğimiz bu içerikte, Lansor Mide Koruyucu, Nedir, Fiyatı, Ne İşe Yarar, Prospektüsü ve daha fazlası bilgiyi de birkikte göreceğiz inşaAllah. İşte Lansor ve detaylar...

Lansor Kullananlar Yorumlar

Lansor Kullananlar Yorumlar bölümü aşağıda sıralanmıştır;

Lansor’u ben kullandım ve beni az kaldı öldürüyordu.

Bel ağrısı için gittim, bu ilacı da verdi doktor. Ne alaka mide ilacı dediğim için içmiyorum şu anda.

Midemin yanmasını anında kesen ama inanılmaz mide ağrısı yapan ilaçtır Lansol. Bunun sayesinde, “şu an hangisine katlanabilirim acaba” diye düşünüp karar aldıktan sonra içiyorum, garip bir durum.

Lansor kullanmadan önce senelerdir reflü ve ülser hastası olan ben, nedenini bilmiyorum ama daha önceden panthec, lansazol ve nexium kullanan birisi olarak söylüyorum ki, Lansol hepsinden daha fazla etkisini gördüğüm ilaçtır. Daha doğrusu diğerlerinin etkisi hiç yoktu. Ama en sonunda doktorum bunu yazdı ve şu an çok mutluyum.

Lansor rahatsızlığım üzerine yaklaşık 8 ay önce 28 gün kullandığıım, daha sonra midemin rahatlamasıyla bıraktığım güzide bir ilaçtı. Lakin mide üzerinde yine aynı sorun gelişince tekrar alıp başladım (kafama göre). Acaba bi sıkıntı çıkarır mı merak ediyorum.

Lansor mucizenin her dildeki ortak ismidir. Mide rahatsızlığı olanların Allah’tan sora ikinci dayanakları bir nevi.

Lansor bende hiçbir halta yaramayan ilaç. / Lansor Kullananlar Yorumlar

Lansor Mide Koruyucu

Lansor Mide Koruyucu ilacı, mide asidini azaltmaya yardımcı olan ve reçete ile satılan bir ilaçtır. Proton pompa inhibitörü ilaç grubuna dahildir.

Lansor Nedir?

Lansor, mide asidini azaltmaya yardımcı olan reçeteli bir ilaçtır. Etken maddesi lansoprazol, proton pompa inhibitörü (PPİ) ilaç grubuna dahildir.

Lansor Fiyat

Lansor sadece eczanelerde satılmaktadır;

Perakende Satış Fiyatı :47.81 TL
Barkod :8699536160085
Fiyat geçerlilik tarihi :19.02.2022
Lansor Fiyat

Lansor Ne İşe Yarar?

Lansor, mide, 12 parmak bağırsağı ve yemek borusu ülseri, mide ekşimesi ve h. pylori bakterisinin sebep olduğu mide enfeksiyonunun tedavisine yarar. En sık yaşanan yan etkileri ishal, karın ağrısı, mide bulantısı, kabızlık ve baş ağrısı olarak bilinmektedir. / Lansor Kullananlar Yorumlar

Lansor Ne İlacı

Lansor İlacı etken maddesi lansoprazol, proton pompa inhibitörü (PPİ) ilaç grubuna dahildir. Piyasada kapsül formunda bulunur Lansor.

Lansor Yan Etkileri

Lansor Yan Etkileri arasında en sık olanları ishal, karın ağrısı, mide bulantısı, kabızlık ve baş ağrısıdır. Uzun süreli kullanımda B-12 vitamini ve magnezyum eksikliğine ve aynı zamanda kemik erimesine sebep olabilir. Bu nedenle mutlaka hekim kontrolünde kullanılmalıdır.

Lansor Prospektüs

Lansor Prospektüs linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz;

https://www.ilacprospektusu.com/ilac/152/lansor-30-mg-28-kapsul

Lansor Nasıl Kullanılır?

Lansor’u yemeklerden 30 dakika önce, aç karna bir bardak su ile için. Kapsülleri çiğnemeyin. Lansor’u her gün aynı saatte almaya özen gösterin. Günde bir defa kullanıyorsanız kahvaltıdan önce, iki defa kullanıyorsanız kahvaltıdan önce ve akşam kullanın. [Lansor Kullananlar Yorumlar, Lansor Mide Koruyucu]

Lansor Aç Mı Tok Mu İçilir?

Lansor’u yemeklerden 30 dakika önce, aç karna bir bardak su ile için.

Lansor Tablet

LANSOR 30 mg Mikropellet Kapsül –Tablet, midede üretilen asit miktarını azaltan bir proton pompası inhibitörüdür.

Lansor Muadili

Lansor Muadili (eşdeğer) ilaçlar: Aprazol, Degastrol, Helicol, Lansazol, Lansoprol, Lansoter, Lasotab, Lukazrol, Opagis, Pepticer, Vogast ve Zoprol Lansor‘a eşdeğer (muadil) ilaçlardır. Bu ilaçlar piyasada 15 mg ve 30 mg’lık kapsül formlarında bulunmaktadır.

Lansor Gece Yatmadan İçilir Mi?

Lansor’u eğer günde 1 sefer kullanmanız gerekiyor ise kahvaltıdan 30 dakika önce, eğer ki iki sefer kullanacaksanız hem kahvaltıdan önce hem de gece yatmadan önce içebilirsiniz.

Lansor Kullananlar Yorumlar hakkındaki düşüncelerinizi, yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın.

En üstteki ilan

İlanın Altında

SihirliYelpaze