Postegro Web Giriş: İnstagram Gizli Profil Görme 2022


Postegro Web Giriş
, Postegro Web Giriş, Postegro Lili ile İnstagram Gizli Profil Görme 2022 konumuza hoşgeldiniz.

Gizli İnstagram Hesabı Görme Uygulaması, veya İnstagram Gizli Profil Görme Sitesi olan Postegro, birçok kullanıcı tarafından merak edilmektedir.

Peki Postegro Web Giriş nasıl sağlanır? Ne gibi özellikleri vardır? İşte ayrıntılar..

Postegro Web Giriş: İnstagram Gizli Profil Görme 2022

İnsanlar, Instagram’da ilgilendiği bireylerin neler paylaştığını ve ne gibi şeyler yaptığını merak ediyor. Tabi ki takip ettikleri kişiler veya Gizli Hesap olmayan insanların hesaplarını görebilmektedirler.

 Kullanıcıların Gizli Hesaba sahip bir kişinin Instagram’ında neler paylaşıldığını araştırıp görmesi, takip etmediği sürece pek mümkün değildir. 

Gizli İnstagram Hesapları Görme 'de ise, hiç kuşkusuz ki Postegro Web Sitesi devreye giriyor. Bu web sitesi herhangi bir uygulamaya gerek olmadan, Instagram’ da Gizli Hesapları Görme imkânı sunuyor. 

Postegro 3. parti bir uygulama olduğu için Google Play Store veya App Store’ da bulunmamaktadır. Aynı zamanda Postegro Web sitesi kapatıldığı için, şu anda kullanılamamaktadır. 

Yalnız sakin olun. Postegro Giriş diye aratıp burayı bulduysanız, doğru yerdesiniz. 

İnstagram’da Takip Etmediğin Gizli Profili Görme Programı

Instagram, Gizli Hesapları Görüntüleme imkanı veren uygulamaların ve web sitelerin ortadan kaldırılması üzerine çalışmalar yapılmaktadır.

 Sebebi de, Postegro gibi İnstagram Gizli Profil Görme uygulamalarının bir şekilde insanların gizliliğini ihlal etmeleridir. Bu Postegro Giriş gibi uygulamalara kendi kişisel hesabı üzerinden giriş yapan bireylerin hesaplarını da İnstagram şirketi kapatılabiliyor.

 İnstagram algoritmik olarak hesapları banlayabilir ve hesapları kalıcı olarak kapatabilir. Bu nedenle bu tür 3. Parti uygulamalara gireceğiniz de kendi hesabınız üzerinden girmemenizi tavsiye ederiz. 

Son zamanlarda ünlü olan Postegro isimli uygulama, kendi kullanıcılarının hesaplarını çalarak ortalıktan kayboldu. Bu durumun ardından ise, İnstagram Gizli Hesapları görmek için yeni uygulama ve siteler meydana çıktı.

 Fakat hiçbir biçimde güvenli olduklarını söyleyemeyiz, bu site ve programları kullanırken olabildiğince dikkatli olmanız gerekmektedir. 

Gizli hesapları görmek için birtakım programlar ve web siteleri mevcut. Uygulama ve siteler engellendiği zaman APK olarak bazı uygulamaları indirmek de mümkün oluyor. 

Gelin bu uygulamalara ve Postegro Web gibi İnstagram Gizli Hesap Görme Sitelerine bakalım. Bu sitelere girerken sahte bir hesap kullanmanızı öneririz.

İnstagram Gizli Profil Görme 2022

1. BestWhozi Web

BestWhozi ile web sitesi üzerinden ya da uygulama üzerinden gizli hesapları görebilirsiniz. Peki nasıl kullanılır? (Vpn kullanmanız gerekir)


 • Tarayıcınızdan https://bestwhozi.com/index_tr.html sayfasına girin.
 • Karşınıza çıkan sayfada “Giriş Yap” alanına tıklayın.
 • Instagram hesabına ait kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.
 • Sağ köşede bulunan arama yerine tıklayın.
 • Bakmak istediğiniz hesaba ait kullanıcı adını girin.
 • Kullanıcıyı seçin, kullanıcının hesabını görebilirsiniz.


2. Postegro Web

Postegro’ nun APK’ sı ve Web versiyonu mevcuttu eskiden. Peki Postegro nasıl kullanılırdı? (Vpn kullanmanız gerekirdi)

 • Tarayıcınızdan https://webpostegro.club/login?a= adresine girin.
 • Çıkan ekranda kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından çıkan sayfada yukarıda bulunan “Ara” alanına tıklayın.
 • Profilini görüntülemek istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını yazın.
 • Kullanıcının profiline girin ve kullanıcının hesabını görebilirsiniz.
 • Tabi artık Postegro diye bir hizmet kalmadığı için boşuna girmeyin. Bu web siteleri haricinde, uygulama olarak da Play Store üzerinden Pingru ve BestWhozi programlarını indirebilirsiniz.  

  Postegro Web Giriş

  Postegro, İnstagram kullanıcılarının bilgilerini depolayan ve kullanıcılar siteden girdiğinde bunları kullanıcıya gösteren Gizli Hesapları Görme sitesidir. Kullanıcıların gizli hesapları görme merakı her geçen gün daha da artmaktadır.

  Postegro’ nun işleyişine değinecek olursak, ilk olarak giriş yapan kullanıcının hesabında bulunan veriler, uygulamanın veri tabanına yüklenmektedir. 

  Arama yaptığınızda Postegro'dan kullanıcının profilini açabiliyorsanız, o kişinin profilindeki arkadaşları veya kendisi o uygulamayı kullanıyor demektir. 

  Burada Gizli Hesaplara Bakmak için karşımıza çıkan Postegro uygulamasına web sitesi üzerinden giriş sağlanabiliyordu lakin web sitesi şu an kapanmış olduğu için kullanılmıyor.

  Postegro Apk İndir

  Postegro Web üzerinden İnstagram hesabınıza girerek, hesabı gizli olan bir kullanıcının paylaşımlarını görebilirdiniz. Postegro Web sitesine gelen yorumlar oldukça pozitif yöndedir, kullanıcıların bir çoğu, oldukça güvenilir olduğunu söylemişlerdir.

   Herkes tarafından sevilen ve beğenilen bu uygulama için geniş kapsamlı bir araştırma yaptık.

  Lakin artık Postegro Giriş diye arattığınız web sitesi kapandığı için, uygulamaya web sitesinden girilemiyor. Postegro'nun APK ‘sı da yoktur. 

  Bugün merakla öğrenmek istediğiniz Postegro Web Giriş ve İnstagram Gizli Profil Görme sitelerini anlatmaya çalıştık. Umarız paylaşımlarını merak ettiğiniz kişinin gizli hesabını verdiğimiz linkler sayesinde görebilirsiniz ..

En üstteki ilan

İlanın Altında

Türkiyenin Yeni İçerik Platformu SihirliYelpaze
Sivas Psikolog