Forziga Kullananların Yorumları - Forziga 10 Mg Nedir? - 2022 - 2023

Forziga Nedir, İlaç Tanımı

Forziga Kullananların Yorumları
derlemesini sizler için bu haberimize konu ettik. İçeriğimizde, Forziga 10 Mg Nedir, Etken Maddesi, Yan Etkileri ve daha fazlasını da bulabileceğiniz bir makaleyi hazırladık bile. İşte detaylar..

Forziga Kullananların Yorumları

Forziga Kullananların Yorumları derlemesini dikkatlice okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca daha aşağılarda bu ilaç ile ilgili gerekli olan diğer bilgileri de okumalısınız. Hayırlı vakitler.

  • Bir sağlık çalışanı olarak paylaşıyorum. FORZİGA idrarda değil, direk yağın kendisini atıyor ve bu gaita, yani kakadan oluyor oldukça fazla su içmelisiniz.
  • Bu ilaç zayıflatıyor, gerçekten kilo verdiriyor. Açlık şekeri 20-30 birim düştü. Fazla idrara çıkartıyor. Umarım kötü bir yan etkisi olmaz.
  • Devamlı ve düzenli olarak kullanımda (günde 1 kez öğlen) yan etkileri çok kötü kabızlık, böbrek ağrısı, bitkinlik yapıyor. Kilo düşüşü insanların söylediği gibi hiç yaşanmadı.
  • Bu ilaç oldukça aşırı kabızlık yapıyor midede şişkinlik yapıyor.
  • 3 defadır büyük tuvaletimi yapıyorum. Yani kabızlığın tam tersı oldu ama içtigim kadar suyu ömrü hayatımda içmedim. Forziga Kullananların Yorumları - Forziga 10 Mg Nedir?

Forziga Yan Etkileri

Forziga 10 Mg Nedir?

Dapagliflozin adlı etkin maddesini içeren FORZİGA ağız yolu ile alınan oral antidiyabetikler olarak isimlendirilen bir ilaç grubuna dahildir. FORZİGA yetişkin bireylerde (18 yaş ve üzeri) “Tip 2 diyabet” ismi verilen bir tür şeker hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır.

Forziga Etken Madde

FORZİGA 28, veya 90 tabletlik blisterlerde karton kutularda kullanıma sunulmaktadır. FORZİGA etkin madde olarak 10 mg dapagliflozin (Dapagliflozin propandiol monohidrat olarak) içerir. Forziga Kullananların Yorumları - Forziga 10 Mg Nedir? adlı bilgi hazinemiz devam ediyor.

Forziga Yan Etkileri

Forziga yan etkileri olarak: titreme, terleme, göz görüşünde bozukluk gibi belirtilere sebep olarak araç ve makine kullanma becerinizi etkileyebilir. FORZİGA kullanırken kendinizde olmadığınızı - sersemlik hissediyorsanız araç yada herhangi bir makine kullanmayın ve hekiminize söyleyiniz.

Forziga Ne İşe Yarar?

FORZİGA oral yolla alınan ve tıpta oral antidiyabetikler olarak nitelendirilme yapılan bir ilaç grubundandır. FORZİGA yetişkin kişilerde (18 yaş ve üzeri) “Tip 2 diyabet” olarak bilinen bir tür şeker hastalığının tedavisine yarar. Forziga Kullananların Yorumları - Forziga 10 Mg Nedir devam ediyor.

Forziga 10 Mg Fiyatı

Forziga 10 Mg Fiyatı

Forziga 10 Mg Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Dahil )313.69 TL

Forziga Zayıflama

Forziga zayıflama ile ilgili bir yan etkiye sahip olabilmesinden ötürü, Forziga zayıflatır diyebiliriz.

Forziga Kullananların Yorumları - Forziga 10 Mg Nedir? hakkında ki düşüncelerinizi yorumlar da bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında

Türkiyenin Yeni İçerik Platformu Bilgilarus ve SihirliYelpaze
Sivas Psikolog