Numaradan Konum Bulma Ücretsiz, Telefondan Yer Bulma *2023

Numaradan Konum Bulma, ücretsiz olarak geliştirilebilen bir seviyedir. Bu tür işlemler ödeme yapılmadan tamamlanabilecektir. Ancak, herkesin bu konuda var olan programlara erişimi yoktur. Ancak internette bu tür imkanlar sunduğunu iddia eden uygulamalar da sadece cihazlara virüs bulaştırma aracı olarak var oluyor.


Numaradan Konum Bulma Ücretsiz

Numarayadan Konum Bulma Ücretsizdir Telefon numaraları genellikle kişisel bilgilerdir ve gizlilik hakkınızı korumak önemlidir. Bu nedenle telefon numarasından kişinin nerede olduğunu belirlemek çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Ancak bazı yazılım programları buna izin vermektedir. Aşağıdaki numarada bulabileceğiniz ücretsiz programlar:

1) mSpy – Genel Olarak En Profesyonel Numaradan Konum Bulma Programı

mSPy , hedefin gerçek zamanlı konumunu, nerede olduklarını gösteren ayrıntılı bir harita üzerinde izlemenize yardımcı olan en iyi konum izleme araçlarından biridir . mSpy uygulaması ayrıca, telefonun belirli bir süre boyunca rota geçmişini görüntülemenizi sağlar. Adres, doğruluk ve konum saati gibi ayrıntıları da alacaksınız.

Özellikler:

Gelen veya giden kısa mesajları okumak için en iyi mobil takip uygulamalarından biridir. GPS koordinatları ve zamanı ile hedefin bulunduğu yerlerin detaylı bir listesine sahip olabilirsiniz. Uygulama, konum bilgilerinizi şifrelemenizi ve korumanızı sağlar. İşaretli bölgelerde ziyaret sıklıklarını izleyebilirsiniz. Konum Takibi: Evet Gizlilik Modu: Evet Desteklenen Platformlar: Android, iPhone, iPad Geri Ödeme Politikası: 14 günlük para iade garantisi 14 Gün Para İade Garantisi.

2) gözZy

Birinin nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız eyeZy sizin için en iyi telefon izleme uygulamalarından biridir . Bu uygulamayı kullanarak, hedeflenen cihazları gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

eyeZy, Harita üzerinde bir bölge belirlemenize yardımcı olan konum izleme özellikleri de sunar. Cihaz bu bölgeden çıkarsa veya girerse anında bildirim alırsınız.

Özellikler:

Medya sosyal uygulamalarında kolay casusluk Eşinizin/çocuğunuzun onaylamadığınız etkinliklere katılmasını engelleyebilirsiniz. Kameranızın gizli bir resmini bulun. Gönderilen, alınan veya silinen tüm mesajları ortaya çıkarın Telefonunuzun takvimi etkinlikler hakkında adları, yerleri, tarihleri ​​ve saatleri gibi bilgiler sağlar. Konum takibi: Evet Gizlilik modu: Hayır Desteklenen Platformlar: Android, iOS ve iPad’ler Geri Ödeme Politikası: 14 Günlük Para İade Garantisi 14 Gün Para İade Garantisi.

Numaradan Konum Bulma Ücretsiz, Telefondan Yer Bulma *2023 konusu bu kadardı.

En üstteki ilan

İlanın Altında

Türkiyenin Yeni İçerik Platformu Bilgilarus ve SihirliYelpaze
Sivas Psikolog