B12 Dodex İğne Kullananlar Yorumları: 2022

B12 Dodex İğne ve B12 Dodex Ampul Kullananlar Yorumları

B12 Dodex İğne Kullananlar Yorumları
 2022 listesini paylaşıyor olduğumuz bu makalede, Dodex Ampul Nedir, Ne İşe Yarar, Dodex İğnesi ve diğer merak ettiklerinizi de görebileceksiniz. İşte detaylar..

B12 Dodex İğne Kullananlar

B12 Dodex İğne Kullananlar neler demişler, hep birlikte inceleyelim;

Dodex alıp 2. kutuyu bitirdim yine iyi olmamıştım. Sanırım bir kutuda 5 adet bulunuyordu. 10 tane kullandım bu dodex'ten fakat etki etmedi. Bunu kullananlar çok iyi geldi, hafızam güçlendi falan diye konuşunca ben de umutlanıp faydalı olacak aldım ancak yok. Boşuna yedik o kadar iğneleri. Belki 3. kutuyu da alsaydım etki ederdi, bilmiyorum. Ama bence yine işe yaramazdı. 10 adet kullandım etki etmedi zaten.

B12 Dodex İğne Kullananlar Yorumları: 2022

B12 Dodex denen şey, modern tıpın mucizevi bir parçasıdır. 5 tane iğne yedim ve böylelikle kendime geldim. Ben temiz, sağlıklı, dengeli fakat oldukça az yiyorum. İştahsızlık durumum kimi zaman etrafımdakileri çileden çıkartmaya yönelik oluyor, kimi zaman beni kimse görmese yemek yemeden otururum yani böyle bir iştahsızlıktan söz ediyorum. Durum bu şekilde olunca kan değerlerim de umduğum düzeyde değildi, doktorum da bana bunu verdi. Ben de bir canlanma, cildimde gözle görülür parlaklık, hatta iştah artışı. İnanır mısınız, artık ne yesem saman gibi gelmiyor, normal insanların yarısı kadar yemek yiyebiliyorum, canım geri geldi farzı misal. Bundan gayrı her ay 1 sefer dodex kullanıyorum.

 B12 sonuçlarımın oldukça düşük seviyede olmasıyla beraber, önce her haftanın beş günü kullanıp bir kutu bitirdim, şimdi de haftada bir defa kullanmaya başladım. Açıkcası ilk olduğum zamanlarda hiçbir etkisini görmedim, aşırı uyuyan bir insandım. 8 saatten daha az uyuduğum da oldukça sersem oluyordum ki normal bir insanın uyuma saatinin zaten 8 saat olduğunu biliyorum. artık Bir saat uyuyor olmam veya uyuyup uyanma durumlarımın arasındaki küçük geçişler bile bana yetecek düzeyde. Bu nedenle b12'ye gerçekten minnettarım. Sivilcelenme durumu ise, benim göğüs ve alın bölgemde çokça çıkmaya başladı. Tabi ki tek etken bu ilaç olmayabilir, yine de sorum yok diyip yoluma dodex ile devam ediyorum. / B12 Dodex İğne Kullananlar Yorumları: 2022

Dodex Ampul Nedir?

Dodex Ampul Nedir? Dodex Ampul – Siyanokobalamin, B vitamininin üretilmiş bir halidir. B12 vitamini tedavisinde kullanılmaktadır. Eksiklik, midenin cerrahi olarak çıkarılmasını takiben, balık tenyası ile ya da bağırsak kanseri hastalığı sebebiyle pernisiyöz anemide meydana gelebilir. B vitamini tedavisi için hidroksokobalamin'den daha az tercih edilmektedir.

🩸 İlginizi Çekebilir 🤡 Web Güvercin Giriş: 2022, Web Güvercin Portakal

Dodex Ampul Fiyat

DODEX 1 ml 1000 mcg 5 ampül 2022 YILI FİYATLARI aşağıdaki gibidir;

Dodex Etken MaddeSiyanokobalamin25.89 TL
Geri Ödeme KoduA0245523.97 TL
Reçete DurumuReçeteli Satılır25.89 TL
İthal / İmalİmal [ Ref.Ülke :Turkiye ]23.55 TL
Ruhsat Sahibi FirmaDeva Holding A.Ş.
Dodex Ampul Fiyat

Dodex Ampul Ne İşe Yarar?

Dodex Ampul, sinir romatizması (siyatik), zona, akut sinir iltihabı (nevrit), ve sinir ağrısı (nevralji) tedavisine kullanılır. Tabi ki idrarda B12 vitamini seviyesini ölçmede (Schilling testi) de teşhis için kullanılmakta.

Dodex İğne Ne İşe Yarar?

Dodex B12 İğnesi kalça üzerinden yapılır ve asla içilmez. B12 Ampul ne işe yarıyor ise, iğne de aynı amaç için kullanılmaktadır.

Dodex Ampul İçilir Mi?

Dodex Ampulü İçebilirsiniz. Fakat İğne içilmez. 🙂

Dodex Yan Etkileri

Dodex B12 vitamini alımında herhangi bir sınır bulunmamakla beraber, bu durum toksisite yada aşırı doz riski son derece düşük olduğundan dolayı böyledir. Ancak B12 enjeksiyonunun bazı yan etkileri bulunabilir. Hafif yan etkiler ve potansiyel riskler, devam etmesi ya da kötüleşmesi halinde hekiminize danışmanız gerekir. Dodex Yan Etkileri aşağıdaki gibidir;

  • Hafif yan etkiler: Ağrılar, kızarıklıklar, enjeksiyon yerinde kaşınma, hafif ishal, vücutta şişme hissi.
  • Acilen tıbbi müdahale gerektiren ciddi yan etkiler: Kas krampları, düzensiz kalp atışı, olağandışı zayıflık yada yorgunluk, ayak bilekleri veya ayaklarda şişme hali.
  • Şiddetli reaksiyonlar nadiren olup, acil müdahale hali gerektirmektedir. Yüz, boğaz yada dilde kaşınma veya şişme, nefes darlığı, şiddetli baş dönmesi, ani görüş değişikliği, konuşma bozukluğu.

B12 İğnesi Dodex Kilo Aldırır Mı?

B12 İğnesi Dodex'in Kilo Aldırma etkisi yoktur! B12 kullanımının kilo aldıracağı kaygısı B12 Dodex İğne Kullananlar Yorumları yazan insanlar arasında ne kadar yaygın da olsa, B grubu vitaminler, kilo vermeye yönelik katkıları olan tarzda vitamin türleridir. 15 bin insan üzerinde yapılmış 10 sene süren bir çalışmada B6 ve B12 vitaminlerini kullanan deneklerin kilo artışı yaşamadıkları, bunun tersine verdikleri belirlenmiştir.

Dodex Ampul Ekmekle Yenir Mi?

Dodex Ampul Ekmekle Yenir. Ancak nasıl yemeniz gerektiğini doktorunuz size en ince ayrıntısına kadar anlatacaktır.

Dodex Pro Güvenilir Mi?

Dodex Pro'nun Güvenilir olduğu birçok insan tarafından düşünülmektedir. Fakat en doğru cevabı doktorunuzun ağzından alacağınızdan şüphemiz yok.

Bebeklerde Dodex Ampul Kullananlar

Dodex Ampul'ün Prematüre bebekler ve yeni doğmuş bebeklere uygulanmaması tavsiye edilir. Yeni doğumdan itibaren 3 yaşına dek olan bebeklerde toksik reaksiyonlara ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Bu tıbbi ürün her bir ampulde 1 mmol (23 mg)’ den daha az sodyum ihtiva eder; yani aslında içerisinde sodyum bulunmamaktadır.

B12 Dodex İğne Kullananlar Yorumları: 2022 hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın..

En üstteki ilan

İlanın Altında

Türkiyenin Yeni İçerik Platformu SihirliYelpaze
Sivas Psikolog